FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Tarifi

Pakalpojumi un cenas

Mūsu cenas. Maksa par braucienu ALVIKSA taksometros ir orientēta pēc iespējas uz plašāku klientu loku, pie tam lai neciestu apkalpošanas kvalitāte. Māka noturēt zemu cenu, vienlaicīgi piedāvājot brīnišķīgu apkalpošanas servisu- tā ir mūsu atšķirības iezīme. Jums ir nepieciešams ne tikai vienkārši auto, bet tieši Jūsu taksis. Tagad Jums ir kompānijas „ALVIKSA” tālruņa numuri!

„ALVIKSA” taksometra pasūtīšana- (+371) 67 25 35 35; (+371) 67 60 74 74;

(+371) 85 35.

Mūsu dispečeri. Klienta apkalpošana augstākajā līmenī sākas no sarunas pa telefonu. Tieši tāpēc kompānijas dispečera laipnums un adekvātums- tas nav bonuss, bet tiešais pienākums, un taksometra pasūtīšana pārvēršas patīkamā un konstruktīvā sarunā.

Pamata tarifs

"ALVIKSA" diennakts tarifi:

Nolīgšana- 0.84 EUR

Attālums -0.33 EUR/km

Laiks- 0.11 EUR/min

Vairāk kā 4 pasažieri- papildus maksa 3 EUR

Mikroautobuss

Mūsu dzīvē bieži rodas situācijas, kad vienkāršs automobilis ir par mazu, bet lielgabarītu- par lielu. Tieši tad var izmantot mikroautobusu pakalpojumus, kurus piedāvā mūsu uzņēmums. Tie ir pārsvarā Chrysler un Mercedes markas mikroautobusi, no 6 līdz 8 sēdvietām.

 Mūsu uzņēmumā var pasūtīt mikroautobusu, lai aizvestu uz lidostu vai uz staciju delegāciju, kuru Jūs uzņēmāt, vai arī lai sagaidītu darījuma partnerus lidostā. Šajos automobiļos pietiekoši vietas, lai paši viesi un to bagāža ietilptu brīvi.

Vai arī, piemēram, Jūs vēlaties parādīt darījuma partneriem Latvijas ievērojamākās vietas, iepazīstināt ar galvaspilsētu, Jūrmalu. Mūsu mikroautobusi šajā gadījumā ir vispiemērotākie. Mūsu mikroautobusi ir ērti auto, kuros var komfortabli braukt ilgu laiku un gūt gandarījumu no brauciena.

Mikroautobusi ir neaizstājami arī gadījumā, ja Jūs ar kolēģiem esat nolēmuši organizēt izbraukumu pie dabas. Jūs vienkārši  pasūtat taksometru mūsu kompānijā, un tas Jūs nogādā atpūtas vietā, pēc tam nogādā mājās. Jūs pilnvērtīgi atpūtīsieties, jo Jums nebūs jāraizējas par transporta meklēšanu, stāvēšanu kasēs pēc biļetēm un jālauza galva kā nokļūt mājas.

Vai arī Jūs pārceļaties uz vasarnīcu. Mēbeles tādā gadījumā līdzi neņem- bet somu gan būs daudz. Šajā gadījumā mikroautobuss ir neaizstājams. Jums tikai ir nepieciešams aprēķināt kāda ietilpība ir optimāla un veikt pasūtījumu mūsu kompānijā.

Pasūtīt mikroautobusus kāzu viesiem. Jums tikai nepieciešams savlaicīgi piezvanīt mūsu dispečeriem, vai arī noformēt pasūtījumu mūsu mājas lapā transfēra pasūtīšana- un mūsu mikroautobusi nogādās Jūsu viesus svinību vietā, un pēc tam nogādās tos mājās, pieklājīgi, taktiski un ātri.

Mikroautobusa cena- pamattarifs +3 EUR

Autobuss

Mūsu uzņēmumā var pasūtīt ne tikai vieglo autotransportu, bet arī pasūtīt autobusu lielam cilvēku skaitam. Pie tam pasūtīt autobusu ir tik pat vienkārši, kā pasūtīt parastu taksi. Vienkārši ir jāpazvana pa tālruni (+371) 67210066. Mūsu darbinieki piemeklēs Jums vajadzīgo autobusu vai arī palīdzēs izvēlēties, ja Jūs vēl līdz galam neesat izdarījuši izvēli. Mēs pieņemam pasūtījumus delegāciju sagaidīšanai vai ekskursiju organizēšanai, kā arī Jūs varat pasūtīt komfortablu autobusu kāzu viesiem.  Autobusa pasūtīšana mūsu dienestā ieekonomē Jūsu laiku un saudzē Jūsu veselību. Mēs vienmēr esam pretimnākoši un cenšamies, lai mūsu pakalpojumu kvalitāte vienmēr būtu augstā līmenī.

Visi autobusi, kurus mēs piedāvājam, atbilst visstingrākajam prasībām un vienmēr ir ideālā stāvoklī. Mūsu autovadītāji ir maksimāli pieklājīgi un korekti, bet viņu augstā profesionalitāte ir Jūsu brauciena drošības garantija. Izvēlēties un pasūtīt autobusu braucienam vai ekskursijai pa pilsētu vajadzētu maksimāli atbildīgi. Sadragāti sēdekļi, putekļains un netīrs salons atstās tikai negatīvas emocijas, un protams katrs no mums saprot, ka tīrs un komfortabls autobuss jau ir puse no ceļojuma iespaidiem, tādēļ mums ir tikai mūsdienīgi, aprīkoti ar visu nepieciešamo lai brauciens būtu komfortabls, autobusi. Pasūtīt autobusu maksimāli Jums ērtā laikā, kā arī pasūtīt autobusu ar visām pasažierim nepieciešamam ērtībām Jūs varat pa tālruni (+371) 67210066.

Individuāla pieeja katram klientam, tā ir mūsu vizītkarte un daudzi klienti, kas ir vērsušies pie mums, lai pasūtītu autobusu palika apmierināti un kļuva par mūsu pastāvīgajiem klientiem. Mūsu speciālisti vienmēr ar prieku sniegs Jums gan lietpratīgu konsultāciju, gan vērsīs Jūsu uzmanību uz specifiskiem momentiem, gan vienkārši palīdzēs Jums ar izvēli, sniegs konsultāciju Jūs interesējošos jautājumos un protams informēs Jūs par cenām. Starp citu par cenām. Pateicoties tam, ka mūsdienīgo autobusu jaunie modeļi aprīkoti ar ekonomiskiem dzinējiem, un pašu autobusu resurss un to izgatavošanas kvalitāte ir augstā līmenī, mūsu dienests uzmanīgi seko cenu veidošanai, mēs jau esam pazeminājuši mūsu cenas praktiski uz visiem piedāvātajiem pakalpojumiem, tai skaitā arī uz autobusu pasūtīšanu. Krīze provocē cenu pazemināšanos uz autobusu pasūtījumiem gan braucieniem pa Rīgu, gan pa Latviju. Bet mūsu demokrātiskās cenas braucieniem ārpus Latvijas robežām Jūs patīkami pārsteigs. Kā arī Jūs iepriecinās viesu sagaidīšanas cenas lidostā un stacijā. Bez liekas pieticības var teikt, ka mūsu dienests ne tikai piedāvā komfortablus un mūsdienīgus autobusus, bet arī piedāvā diezgan demokrātiskas autobusu pasūtīšanas cenas. Mēs piedāvājam gan autobusu nomu pa stundām, gan arī fiksēto brauciena maksu, atkarībā no maršruta garuma. Katrs mūsu klients izvēlas sev piemērotāko apmaksas veidu. Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti autovadītāji ar lielu darba pieredzi un lieliski pārzinoši pilsētu. Mūsu kompānijas lieliskā reputācija  ir visa mūsu kolektīva nopelns. Mēs cenšamies autobusa pasūtīšanu padarīt maksimāli ērtu, un, protams, pašu braucienu arī. Pasūtot autobusu mūsu kompānijā, Jūs paliksiet apmierināti, gan par mūsu apkalpošanas kvalitāti, gan arī par pakalpojumu cenām, kurus piedāvā mūsu uzņēmums.

Dzīvnieku pārvadāšana

Mūsu mīluļi bieži vien ceļo kopā ar mums. Pavasarī- uz vasarnīcu, rudenī- atpakaļ uz pilsētu. Viņi ir kopā ar saviem saimniekiem arī garākos ceļojumos. Kā ērtāk nokļūt ar savu mīluli līdz stacijai, uz izstādi vai veterināro klīniku? „ALVIKSA” piedāvā Jums un Jūsu četrkājainajam draugam braucienu ar komfortu!

„ALVIKSA” taksometri ar prieku paņems Jūsu lolojumu braucienā.

Pasūtot taksometru, Jums noteikti par to jābrīdina mūsu dispečeri, un kā arī jāparūpējas par nepieciešamajiem dzīvnieku pārvadāšanas līdzekļiem (konteineris, paklājs, uzpurnis), lai pēc brauciena autovadītājam nevajadzētu izmantot ķīmiskās tīrītavas pakalpojumus.

Bezmaksas pakalpojums gadījumos, ja tas ir:

  1. Kabatsunītis, mazas sugas suns;
  2. Kaķis;
  3. Sīkas sugas dzīvnieks, kas tiek pārvadāts speciālā somā, vai uz rokām;
  4. Putns būrī.

Maksas pakalpojums:

+ 3 EUR pie pamattarifa par vidēju un lielu sugu dzīvnieku (protams jābūt paklājiņam, pārvalkam un uzpurnim) pārvadāšanu.

Vadītājs skaidrā

Mūsu dzīve būtu vienmuļa un neinteresanta bez svētkiem. Bet svētki- tas ir kā likums, izpriecas kafejnīca, restorāna vai nakts klubā, pēc kurām jānokļūst mājās sveikiem un veseliem, bet tas ir problemātiski, ja ņem vērā to ka dotajās iestādēs pasniedz alkoholu.

Ja Jūs esat kaut vai mazliet esat lietojis grādīgos, tad sēsties pie stūres Jums nevajadzētu- pavājinās reakcija, var nokļūt ceļu satiksmes negadījumā. Un ja tas notiek, pat neliela spirta deva Jūsu asinīs var izraisīt nopietnas sekas.

Cik reizes uz aicinājumu iedzert kopā ar draugiem, Jūs esat banāli atbildējis: „Esmu pie stūres…”? Pie tam mēdz būt situācijas, kad Jums nepieciešams ir palikt korporatīvā ballītē, piedalīties banketā vai arī vienkārši doties uz dzimšanas dienu, bet šķirties no auto negribas.

Katram cilvēkam ir tiesības atpūsties. Šīs neapstrīdamās tiesības mēs piedāvājam Jums izmantot.

Mūsu kompānija piedāvā Jums pakalpojumu „vadītājs skaidrā”.

Tā ideja ir sekojoša: svinību noslēgumā vai arī to sākumā Jūs zvanāt mūsu kompānijas dispečeru dienestam, un noformējat pasūtījumu uz pakalpojumu „vadītājs skaidrā”, un Jūsu noteiktajā laikā mūsu autovadītāji nogādās gan Jūs, gan Jūsu auto mājās.

Piebildīsim, šāda pakalpojuma maksa ir daudz zemāka, nekā sods, kuru Jūs riskējat saņemt braucot dzērumā.

Apmaksa pēc "trīskārša" tarifa pēc taksi skaitītāja, skaitot no vietas, no kuras jātransportē Jūsu automobilis.

Ekstras

Kāzu apkalpošana, dokumentu un ziedu piegāde

Kāzas- skaistas svinības, kuru apmēri un greznība bieži vien ir atkarīgi no rīkotāju fantāzijas. Standartsituācija- bagātīgi klāti galdi lūzt vai pušu no gardumiem un viesu daudzums pārsniedz vidēji statistiskos rādītājus un rodas pats galvenais jautājums- kā nodrošināt visus ar pietiekami  komfortablu un ērtu vietu automobilī.

Protams, Jūs varat apzvanīt pus pilsētu-  sākot ar bērnības draugiem un beidzot ar saviem paziņām, cenšoties uzzināt- vai ir kādam brīvs automobilis, un vai kāds nepiekritīs uz dažām  dienām pastrādāt par šoferīti kāzās. Bet šis notikumu gaitas variants vienmēr saistīts ar lielām pūlēm un  noslogo nervu sistēmu, kas jau tā ir izvilkta pirms gaidāmajām laulībām. Ko darīt, un kā izkļūt no šīs kutelīgās situācijas?

Pirmām kārtām- nezaudēt savaldīšanos, un uzreiz pazvanīt „ALVIKSA” taksometru kompānijai!

Mūsu kompānijai ir liela pieredze kāzu un citu pasākumu apkalpošanā. Tam mums ir viss nepieciešamais- lieliska materiāli tehniskā bāze, lielisks personāls un, protams- vēlēšanās Jums palīdzēt un izdarīt tā, lai šī diena Jūsu dzīvē tiešām kļūtu pati gaišākā un paliktu atmiņā uz visu mūžu!

Kompānijai „ALVIKSA” ir lielisks automobiļu parks, kas sastāv no dažādu marku vieglajiem auto, lieliskiem mikroautobusiem un komfortabliem autobusiem Jūsu viesiem. Mūsu automobiļi vienmēr ir lieliskā stāvoklī, jo regulāri tiek veikta tiem nepieciešamā tehniskā apskate.

Ja Jūs plānojat kāzas vai kādas citas viesības un Jums ir nepieciešams automobilis viesiem- vērsieties pie mums un mēs ātri atrisināsim Jūsu problēmu!

Izņemot taksometru pakalpojumus, „ALVIKSA” sniedz arī piegādes pakalpojumus. Ar mūsu kompānijas palīdzību, Jūs bez problēmām nogādāsiet visas pakas un kastes pēc veiksmīga šopinga. Kā arī ātri nogādāsiet mājas lielu torti, kas uzcepta uz pasūtījumu Jūsu dēlam dzimšanas dienā, kā arī varat nosūtīt mīļotajai sievietei ziedus un dāvanu, kas izraisīs viņas sajūsmu un viņas draudzeņu skaudību, bet pēc tam, kad emocijas nedaudz noklusīs, efektīgi parādieties Jūs, kas izraisīs jaunu emociju vilni. Piegādes situācijas attīstības scenāriju ir daudz un tie visi vēsta tikai vienu- ar mūsu kompānijas palīdzību var atrisināt vairums problēmu, kas agrāk palika neatrisinātas.